ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 deep frezz

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besmir hasani
Antar i Rregulltė
Antar i Rregulltė
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 27
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: deep frezz   Thu Sep 11, 2008 5:47 pm

dep freez eshte program nese ne shtepi ke ndonje femije qe perdor kompjuterin dhe i qlyn senet ky nuk e lejon ta bej ata pasi kur te shuket kompjuteri dhe te ndizet prapr gjenda do te jet si me perpara
kete program mund ta aktivizosh dhe ta qaktivizosh duke mbajtur shift ndrydhur dhe duke klikuar mbi ikon te deep frezz ne startt


downlad :::

rapidshare.com DeepFreeze_All_OSes.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bessyy.piczo.com
 
deep frezz
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Programe-
Kėrce tek: