ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kaspersky Anti-Virus 6.0.2.621 FINAL

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 39
Registration date : 24/05/2007

MesazhTitulli: Kaspersky Anti-Virus 6.0.2.621 FINAL   Sun May 27, 2007 2:39 amhttp://www.speedyshare.com/944280864.html

Kaspersky Anti-Virus 6.0.2.621 FINAL

Kaspersky Antivirus i shpallur si antivirusi me i mir sipas rezultateve te CyberTest.Ofron mbrojte te sigurt kunder virusėve te ndryshem qe mund te demtojne Pc-n tuaj.Ky eshte Kaspersky Anti-Virus 6.0.2.621 versioni FINAL.
Poshte e keni linkun per shkarkim dhe brenda follderit i keni disa serial numbers dhe e keni 1 shpjegim t'vogel n'gjuhen shqipe qe ju ndihmon rreth instalimit.Leicense keys qe jon aty funksionojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zakutelli.hotgoo.net
 
Kaspersky Anti-Virus 6.0.2.621 FINAL
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Programe-
Kėrce tek: