ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Keni Kujdes Nje Virus I Ri !!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Keni Kujdes Nje Virus I Ri !!!!   Thu Sep 11, 2008 11:40 pm

Keni kujdes sepse eshte dal nje virus i ri i cili te vjen si mesazh ne Messenge dhe te thote qe te kane dal fotot e tuaja ne internet dhe kliko per ti pare, dhe e keni linkun por mos klikoni ne ate LINK,,, kujdes sepse te gjtha kontaktet e mija jane infektuar me ate virus
me ket program ju mund ta Fshini

Download:
Kodi:
http://www.sendspace.com/file/mii4xg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
lirimbrecalia
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 110
Age : 27
Ndodhet nė : BrEcALiA CiTyy!!
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Keni Kujdes Nje Virus I Ri !!!!   Sat Sep 13, 2008 5:58 am

Bravo be mul se qiky osht ka ju duhet qitash per momenitn mas shumti se shum jon infektue me qat virus bravo plako je njesh fare[b[/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Lirimii.tk
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Re: Keni Kujdes Nje Virus I Ri !!!!   Sat Sep 13, 2008 6:11 pm

hahhaha

thnx njeri gjithqka per juu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Keni Kujdes Nje Virus I Ri !!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Keni Kujdes Nje Virus I Ri !!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Security news & info-
Kėrce tek: