ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 WhoisThisDomain v1.27

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: WhoisThisDomain v1.27   Fri Sep 12, 2008 1:49 am

WhoisThisDomain v1.27- eshte program qe ju mundeson qe ju te kontrollni rreth DOMIAN se ku eshte dhe nga cila IP rrjedh,gjithashtu ju tregon kodin e domain-it nga cili shtet vie,eshte nje lidhje automatike mes whoisthisdomain dhe whois.com

mund te shkarkoni nga linku me poshte :

http://www.freeware4pc.com/internet/whoisthisdomain.shtml
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
WhoisThisDomain v1.27
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Programe-
Kėrce tek: