ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 BIOS Agent v3.55

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: BIOS Agent v3.55   Fri Sep 12, 2008 2:28 am

BIOS Agent v3.55 -ky eshte nje nga programet me te avansuara qe mund te identifikoni ne menyre automatie BIOS-in
Ju shume shpejt mund te identifikoni:BIOS Date, BIOS Type, BIOS ID String, Motherboard OEM data, Motherboard Chipset dhe Super I/O data.

Kete tem e postova ne vend te Driver me qellim qe shumica nuk mund te identifikojne MOTHERBOARD,qe eshte koka e Driver....

mund ta shkarkoni ne linkun me poshte :

http://www.freeware4pc.com/drivers/biosagent.shtml

Vini Re:Per momentin linku mund te jete edhe offline apo nuk mund te downloadoni,per shkakt te ndonje sulmi qe i eshte bere Website nga IP qe vin nga Serbia qe kete rrjet te internetit shfrytezon edhe Kosova me Kujtesa,Ipko,Art Motin,Posta dhe Telekomi i Kosoves,ne do te mundohemi ti gjejme Linka tjer ku ju mund ta shkaroni kete program ose do te nxjerim ne net si te gatshem setup.exe Ju faleminderit !!!


Edituar pėr herė tė fundit nga b3sarti nė Sat Sep 13, 2008 1:51 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Re: BIOS Agent v3.55   Fri Sep 12, 2008 2:35 am

thnx njeri postim me vler...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
BIOS Agent v3.55
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::OS dhe Hardware:: :: Hardware, Kompjuteri-
Kėrce tek: