ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilat janė karakteristikat e Firefox 3.1?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 39
Registration date : 24/05/2007

MesazhTitulli: Cilat janė karakteristikat e Firefox 3.1?   Fri Sep 12, 2008 3:22 am


Deri tani nė web kėrkuesit nuk kemi hasur mundėsinė e dekodimit tė video dhe audio dekodimit. Kompania Mozilla po eksperimenton rreth kėsaj ideje. Mozilla dėshiron qė nė verzionin e ri 3.1 tė implementojė audio kodekun Oggvorbis Xipf.org si dhe video kodekun Ogg Theora e cila ėshtė e bazuar nė open source teknologjinė tė kompanisė On2. Tek Mozilla pėr vendosjen e njė hapi tė tillė janė tė ndarė nė dysh, a do tė ketė sukses kompania me njė hap tė tillė para vendimit qė tė sillen karakteristika tė reja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zakutelli.hotgoo.net
 
Cilat janė karakteristikat e Firefox 3.1?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: