ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me i fshi krejt E-Mailat ne MSN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LiL'Tonny
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 15
Age : 28
Ndodhet nė : PoDUjEvA CiTyY'y
Registration date : 27/05/2007

MesazhTitulli: Me i fshi krejt E-Mailat ne MSN   Sun May 27, 2007 9:42 pm

Kliko ne "Add a Contact" pastaj kliko "Show me my address book" pastaj te hapet faqja me krejt adressat e regjistruar dhe nese do krejt me i fshi veq e ben me shenj lart aty tek "Name" dhe pastaj klikon "Delete" dhe u kry

_________________
Contact to me:

stronger-boy.candy@msn.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alba-stylez.de
 
Me i fshi krejt E-Mailat ne MSN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Chat Programe:: :: MSN Programe-
Kėrce tek: