ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Automatik fotot ne DP per MSN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LiL'Tonny
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 15
Age : 28
Ndodhet nė : PoDUjEvA CiTyY'y
Registration date : 27/05/2007

MesazhTitulli: Automatik fotot ne DP per MSN   Sun May 27, 2007 9:43 pm

Se pari hini e shkarkoni programin dhe pastaj mundeni mi qit sa te doni foto, masandej ai automatikisht i ndrron fotot ne display shpresoj se kuptoni.

Shkarko:
4shared.com/file/14948054/43e4943/mi_ndrru_fotot_ne_display.html

qe po jav qes edhe nje foto sa per me kuptu me lehte

Per qdo pakjartesi ketu jemi_________________
Contact to me:

stronger-boy.candy@msn.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alba-stylez.de
 
Automatik fotot ne DP per MSN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Chat Programe:: :: MSN Programe-
Kėrce tek: