ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sony Ericsson i lidhur me YouTube

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Sony Ericsson i lidhur me YouTube   Sat Sep 13, 2008 6:32 pm

Sony Ericsson i lidhur me YouTube


Sony Ericsson ka konfirmuar ekzistimin e celularit G705 me performansa tė shkėlqyera i cili ofron integrimin me shėrbimin e videove online – YouTube.Modeli rrėshqitės G705 ėshtė celular i pastėr 3G me performansa tė larta. Karakteristika e tij qė dallohet mė sė shumti ėshtė ekrani me diagonale prej 2.4 inēėsh dhe rezolucion 240 x 320 piksela. Pėr shfletim mė tė rehatshėm tė internetit prodhuesi nė telefon ka integruar shfletuesin e plotė HTML dhe programin pėr leximin e materialeve nėpėrmes furnizuesit RSS.

Lidhja nė internet ėshtė e mundur, pėrveē nėpėrmes lidhjes mobile, po ashtu edhe falė ndihmės sė adapterit WiFi tė cilin e posedon ky celular, derisa ėshtė gjetur vend edhe pėr receptorin GPS i lidhur me Google Maps.

Memoria e integruar nė vet telefonin ka kapacitet prej njė gigabajt, qė do tė duhej tė ishte e mjaftueshme pėr ruajtjen e fotografive dhe video materialeve tė incizuara me kamerėn e integruar me rezolucion prej 3.2 megapikselash.

Sony Ericsson ka realizuar partneritet me Google, prandaj video incizimet e bėra me kėtė telefon mund tė vendosen drejtpėrdrejt nė YouTube. Ende nuk ka tė dhėna pėr ēmimin e rekomanduar tė shitjes sė kėsaj pajisje, derisa shitja e saj duket se do tė fillojė nė tremujorin e parė tė vitit tė ardhshėm.

Burim i lajmit www.sonyericsson.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
Sony Ericsson i lidhur me YouTube
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: