ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me kqyr kush ta ka bo delete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LiL'Tonny
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 15
Age : 28
Ndodhet nė : PoDUjEvA CiTyY'y
Registration date : 27/05/2007

MesazhTitulli: Me kqyr kush ta ka bo delete   Sun May 27, 2007 9:44 pm

Klikoni linkun me poshte dhe i keni aty me ja dhon emailin dhe passin, por kujdes, nese e keni msn te hapur kur t'ja jepni shenimet messenxheri ju mbyllet, pra e provoni kur e keni msn te mbyllur

http://www.blockstatus.com/msn/delete-checker

_________________
Contact to me:

stronger-boy.candy@msn.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alba-stylez.de
 
Me kqyr kush ta ka bo delete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Chat Programe:: :: MSN Programe-
Kėrce tek: