ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregulla per prezentim.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 39
Registration date : 24/05/2007

MesazhTitulli: Rregulla per prezentim.   Sun Sep 14, 2008 2:13 am

Per prezentimin e web-faqes suaj kėtu se pari duhet te vendosni linkun e forumit tonė ne web-faqen tuaj dhe se dyti duhet te jeni anetar i ketij forumi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zakutelli.hotgoo.net
 
Rregulla per prezentim.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rregullat dhe Welcome Box :: Prezentimi i Website-ve-
Kėrce tek: