ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilat loja do tė paraqiten gjatė kėtij viti?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 39
Registration date : 24/05/2007

MesazhTitulli: Cilat loja do tė paraqiten gjatė kėtij viti?   Sun Sep 14, 2008 1:10 pm
Muajt e fundit tė kėtij viti do tė jenė tė pasur me shumė loja tė reja si Dead Space, Fallout 3, Resistance 2 dhe Call of Duty: World at War. Njėr ndėr lojat mė interesante qė do tė paraqitet do tė jetė edhe loja nga Ubisoft - Far Cry 2. Edhe pse sipas shumė web portaleve, kjo lojė thuhet se do tė paraqitet nė muajin tetor, Ubisoft ka vėrtetuar kėtė lajm edhe zyrtarisht. Far Cry 2 nė europė do tė paraqitet pėr PC, XboX 360, Playstation 3.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zakutelli.hotgoo.net
 
Cilat loja do tė paraqiten gjatė kėtij viti?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: