ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lind femija me dy koke! Kujdes +18

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 39
Registration date : 24/05/2007

MesazhTitulli: Lind femija me dy koke! Kujdes +18   Sun Sep 14, 2008 1:16 pm

Per te shiquar kete foto mjafton te klikoni diku ne shiritin e zi.
E kemi bere te mbyllur pasi foton duhet shikurat nese jeni mbi 18 vjeq


Spoiler:
 
Nene 22 vjecare. Femija eshte ne gjendje te shendoshe dhe pervec se ka koken cift organet tjera i ka tek.
Peshon 5.5 kg kurse sapo eshte publikuar lajmi per kete femije policia ka rrethekuar spitalin pasi numri i njerezve kureshtar te mbledhur per te shikuar femijen ka kaluar shifren 100.000.
All-llah Uekber, Duhet pranuar ashtu si ėshtė pasi ėshtė krijesė e tij

Spoiler:
 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zakutelli.hotgoo.net
 
Lind femija me dy koke! Kujdes +18
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: