ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Google Earth PRO v4.0.2737 + cr4ck Punon 100%

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LiL'Tonny
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 15
Age : 27
Ndodhet nė : PoDUjEvA CiTyY'y
Registration date : 27/05/2007

MesazhTitulli: Google Earth PRO v4.0.2737 + cr4ck Punon 100%   Sun May 27, 2007 9:57 pm

Ky Program Punon 100% osht i Testuar nga une Very Happy dhe nese ju PErmbaeni qatynev te dhenave qe shenojn me Posht at'her do te bej edhe te ju 100% Wink

Install Notes:

1.) Install Google Earth Pro To Default Directory. C:Program FilesGoogleGoogle Earth Pro.
2.) Copy "evll.dll" From Crack Folder To "C:Program FilesGoogleGoogle Earth Pro".
3.) Copy "Patch.exe" From Crack Folder To C:Program FilesGoogleGoogle Earth Pro And Patch It.
4.) Copy "default_lt.kvw" To "C:Program FilesGoogleGoogle Earth Prokvw"
5.) Rename "kh56" To "kh20".
6.) Now Run And Enjoy!!!

Download:

rapidshare.com Google_Earth_Pro_4.0.2737_crack.rar

Password:www.shareultra.com

_________________
Contact to me:

stronger-boy.candy@msn.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alba-stylez.de
 
Google Earth PRO v4.0.2737 + cr4ck Punon 100%
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Programe-
Kėrce tek: