ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bluetooth File Transfer (OBEX FTP) J2ME 0.98 freeware

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Bluetooth File Transfer (OBEX FTP) J2ME 0.98 freeware   Sun Sep 14, 2008 4:59 pm

Bluetooth File Transfer (OBEX FTP) J2ME 0.98 freeware-mund te beni transfere te ndryshme nga llojet (pdf)file muzike tranfere,mp3,midi,jpeg foto si dhe lloje te tjera te fomrateve nga Pc juaj ne telefon.

mund ta shkarkoni nga linku me poshte :

http://www.bestfreewaredownload.com/freeware/t-free-bluetooth-file-transfer-obex-ftp-j2me-freeware-csuxtwqj.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bluetooth File Transfer (OBEX FTP) J2ME 0.98 freeware
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Programe-
Kėrce tek: