ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Network Magic 4.8.81

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Network Magic 4.8.81   Sun Sep 14, 2008 8:03 pm

Network Magic 4.8.81-puna me internet me te vertete eshte e lodhshme pa dyshim sidomos kur kemi te bejm me funksionimin e rrjetit jo normal,mirepo jo qdo here,me ndihmen e Network Magic 4.8.81 , ju mund te kontrolloni internetin ne gjithe shtepin tuaj te printoni gjera nga Pc tjeter ne afersi si dhe te riparoni lidhjet e internetit ne rast se paraqiten ERROR apo(gabimet,munges e aftesise,problem shperndarje etj,) ne menyre automatike ju mund te riparoni te gjitha gabimet e internetit ,si dhe rikonektimin ne menyre perfekte.mund ta shkarkoni ne:

rapidshare.com Network_Magic_4.8.81.rar


kodi:www.waz-warez.org
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Network Magic 4.8.81
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Programe-
Kėrce tek: