ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 b3sarti-about me !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: b3sarti-about me !!!   Sun Sep 14, 2008 8:37 pm

i pershendes te gjithe antetaret e forumit vizitoret apo gjithkush qe e hap www.zakutelli.cc.co te gjitha postimet qe i bej une nese keni verejtje nuk mundeni ti downloadoni apo diqka te ngjajshme,rreth tyre ju lutem shkruani ne privat message ose ne email adressen teme besarti_med@hotmail.com,ne afatin kohor sa me te shkurter qe te jete e mundur do mundoha ti zevendesoj me linka te ri ose me qdo parregullesi qe ju paraqitet juve gjate marrjes se tyre Very Happy:D

me respekt B3SARTI............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
b3sarti-about me !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rregullat dhe Welcome Box :: Prezanto Veten-
Kėrce tek: