ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 skype download.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: skype download.   Sun Sep 14, 2008 9:03 pm

skype eshte program i famshem qe nihet per kualitete te larta te zerit,eshte program i ngjashem me msn,yahoo.etj,mirepo me nje kualitet te larte te zerit si dhe video,ka opsionet per chat,sharing folder,nderrim folderash dhe TELEFONATA TE LIRA disa prej tyre FALAS ne te gjithe boten ne LANDLINES apo lidhje te telefonave me tela dhe mobil,mjafton te vizitoni faqen www.skype.com ti merrni te dhenat e pergjithshme rreth skype dhe produkteve qe ofron Skype.pra mund ta shkarkoni ne :


http://www.skype.com/intl/en/download/skype/windows/downloading/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
skype download.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Chat Programe:: :: Skype, AOL, AIM, ICQ-
Kėrce tek: