ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kaspersky Solution - Black List to White List

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Kaspersky Solution - Black List to White List   Mon Sep 15, 2008 2:04 am

Kaspersky Solution - Black List to White List-patch i Kasperky nese ju lajrmon qe ju keni BLACK LISt serial tuaj ather ju shkarkoni dhe nuk do te keni ma problem :

Code:
Kodi:
http://rapidshare.com/files/126755286/KaspskySoluonBlakListtoWhiteList.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kaspersky Solution - Black List to White List
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Programe-
Kėrce tek: