ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Skype 4.0.0.161 Beta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Skype 4.0.0.161 Beta   Mon Sep 15, 2008 8:40 pm

Skype 4.0.0.161 Beta


Skype eshte nje program qe lejon biseda telefonike.Thirrja nga Skype ne nje user te Skype-s eshte free (falas), nders thirrjet ne telefona fiks dhe mobil jan me nje pages te vogel

Download:
Kodi:
http://rapidshare.com/files/137530035/SkypeSetup-Beta.exe

_________________
___________________________________________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
Skype 4.0.0.161 Beta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Chat Programe:: :: Skype, AOL, AIM, ICQ-
Kėrce tek: