ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje te gjitheve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
psikoisa
Fillestar


Numri i postimeve : 3
Registration date : 16/09/2008

MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve   Tue Sep 16, 2008 2:08 am

Pershendetje te gjithe antareve te forumit dhe atyre te cileve arrijne ta udheheqine ket forume dhe shpresoje se do te kemi tema interesante dhe do te mesojme shume nga keto tema.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Tue Sep 16, 2008 3:01 am

mir se ke ardh psikoisa

do te mundohemi sa mė shum
kalo mir ne forum ...

_________________
___________________________________________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 39
Registration date : 24/05/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Tue Sep 16, 2008 3:24 am

Mire se vjen PsikoIsa.
Ma merr mendja edhe mu qe do te kalojm mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zakutelli.hotgoo.net
lirimbrecalia
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 110
Age : 27
Ndodhet nė : BrEcALiA CiTyy!!
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Tue Sep 16, 2008 3:32 am

mir se erdhe psikoisa dhe kalo sa me mir me forumin ton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Lirimii.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te gjitheve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rregullat dhe Welcome Box :: Prezanto Veten-
Kėrce tek: