ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Regjistrohu tani dhe fito para duke vizituar web faqe!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 39
Registration date : 24/05/2007

MesazhTitulli: Regjistrohu tani dhe fito para duke vizituar web faqe!   Wed Sep 17, 2008 3:52 pm

Kliko ne Banner per tu regjistruar

Nė Kosova Bux, ju paguheni te klikoni reklama dhe te vizitoni web
sajte. Ky proces ėshtė shumė i lehtė! Ju thjeshtė klikoni reklamat dhe
shiqoni web sajtet pėr disa sekonda. Nuk keni nevojė pėr asnjė
shkathtėsi tjetėr, sepse krejt qka duhet tė bėni ėshtė tė vizitoni web
sajtet qe ne ju ofrojmė. Ju mund tė fitoni edhe mė shumė duke ju referuar miqve tuaj kėtė web sajt.
Pagesat mund tė bėhen ēdo ditė dhe procesohen pėrmes KosPay.
Pagesa minimale ėshtė 6.00€
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zakutelli.hotgoo.net
 
Regjistrohu tani dhe fito para duke vizituar web faqe!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: