ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Luksoz dhe nga pak i papėrcaktuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Luksoz dhe nga pak i papėrcaktuar   Tue Sep 23, 2008 8:18 pm

Luksoz dhe nga pak i papėrcaktuar

Nga Samsung na vjen versioni i ri i celularit luksoz pėr ata tė cilėt kanė (tepėr) para: Samsung Armani 2. Kėsaj radhe nuk jemi edhe aq tė sigurt se saktėsisht me ēka (pos emrit) dallon kjo pajisje nga celularėt standard tė klasės sė mesme.
Emėrtimi i plotė i pajisjes nė fakt ėshtė Samsung Armani 2 Nighte Effect, pasi qė nėpėr pjesėt anėsore tė tij shndrit njėfarė shiriti i cili nuk duket edhe aq tepėr luksoz – bile mė mirė tė themi duket shumė i thjeshtė. Nga ana e pėrparme, kjo ėshtė njė pajisje krejtėsisht standarde, derisa nga ana e prapme me njė logo tė madhe tė Armanit jep njė dozė klasi, nėse i adhuroni gjėrat e tilla.

Sa u pėrket mundėsive, ato nuk janė tė kėqija, por jo edhe spektakolare: lidhje EDGE/HSDPA, FM Radio, 120 MB memorie me mundėsi tė zgjerimit me anė tė kartelės microSD, Bluetooth dhe kamerė me rezolucion prej 3.2 megapikselash.

Samsung Armani 2 Night Effect do tė jetė nė shitje nė Evropė gjatė muajit nėntor me ēmim i cili ende mbetet i panjohur.

www.samsung.com

_________________
___________________________________________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
Luksoz dhe nga pak i papėrcaktuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: