ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 KODAK prezenton EPS 7 dhe EPS 9

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: KODAK prezenton EPS 7 dhe EPS 9   Tue Sep 23, 2008 8:29 pm

KODAK prezenton EPS 7 dhe EPS 9

Kompanija KODAK sot prezenton dy modele tė aparatures sė vet shumė funksionuese e cila permban ink-jet printer nė ngjyra, skaner dhe kopijues, gjithashtu nė ngjyra. Nė pyetje ėshtė modeli EPS 7 dhe EPS 9 All-In-One, dhe modeli i parė do te shitet pėr cmimin 200$, kurse modeli i dytė do tė ketė njė cmim prej 300$.
EPS 7 ka vertetė perfomanca tė mira me 32 faqe nė minut me ngjyrat bardhė-zi dhe 30 faqe nė minut pėr faqet nė pritimin me ngjyra. Nė pjesėn e perparme tė kėsaj aparture gjindet njė display LCD prej 3 inēėsh, dhe egziston mundesija pėr USB, Wi-Fi i Ethernet konektim. Ky ėshtė njė model mė i ri atė gjė mund ta shohim nė pjesėn e perparme ku shohim disa gjera tė cilat u mungojn modeleve me tė vjetra tė ketij lloji.

_________________
___________________________________________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
KODAK prezenton EPS 7 dhe EPS 9
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: