ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 WebPortali WEHT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 39
Registration date : 24/05/2007

MesazhTitulli: WebPortali WEHT   Thu Sep 25, 2008 5:14 pmWEHT ėshtė shkurtesa pėr "What Ever Happened To", gjegjėsisht "Ēfarė
ka ndodhur me". Ky web sajt dedikohet pėr ata qė dėshironė tė dijnė
se ēfarė ka ndodhė me yjet e ndryshme tė ndonjė filmi, seriali apo
edhe tė ndonjė reklame tė harruar. Psh dikujt i intereson "Ku
gjendet tani Monica Lewinski?" Ēka ka ndodhur me njeriun qė e ka vra
John Lennon? Ku gjenden kėngėtarėt e Grupit ABBA? Ku gjendet aktori
i vogėl i Karate Kid apo basisti i grupit Nirvana? Ndoshta dikujt i
intereson ku gjendet kėngėtari i viteve 90-ta MC Hammer?Egjitha kjo nė
web faqen www.weht.net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zakutelli.hotgoo.net
 
WebPortali WEHT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: