ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Trojan Remover v6.7.2 *Largues i Trojan v.6.7.2

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Trojan Remover v6.7.2 *Largues i Trojan v.6.7.2   Wed Sep 10, 2008 3:33 am

Trojan Remover v.6.7.2 i zhduk largon virusat e palarguara ne raste kur antivirusi juaj nuk eshte ne gjendje ti laroj te njohura si:Malware,Trojan Horses,worms,adware,spyware,ky softver eshte i dedikuar qe ne menyre efektive ti largon dhe ti eleminon te gjitha llojet e virusave te lartpermendur.

ja ku e keni edhe link-un ku mund te shkarkoni Trojan Remover v.6.7.2

rapidshare.com Trojan_Remover_6.7.2.rar

argetim te mire ne www.zakutelli.hotgoo..net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Trojan Remover v6.7.2 *Largues i Trojan v.6.7.2
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Chat Programe:: :: MSN Programe-
Kėrce tek: