ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Advanced Uninstaller PRO v9.5.1

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Advanced Uninstaller PRO v9.5.1   Fri Sep 26, 2008 3:23 amAdvanced Unistaller Pro v.9.5.1 ju mundeson qe ju te Unistaloni programet tuaja nga PC pa pasur nevoje duke shkuar ne :Start>Settings>Control Panel>Add Or Remuve Program.Ju mund te uninstaloni drejtperdrejt si dhe duke pastruar PC tuaj nga File te pa nevojshem qe zen memorien tuaj,gjithashtu mund te kontrolloni Start UP Programs,programet startuese ne Pc tuaj kur te hapni.
madhesia(32.16 KB)

shkarkoni nga linku:

Kodi:
http://w14.easy-share.com/1701672029.html

OSE

http://rapidshare.com/files/147476110/Advanced_Uninstaller_PRO_v9.5.1.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Advanced Uninstaller PRO v9.5.1
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Programe-
Kėrce tek: