ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dell BIOS Password Killer 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Dell BIOS Password Killer 2008   Fri Sep 26, 2008 4:56 amThis removes bios password from any Dell machine. Burn the Boot CD, and then Boot to it. Enjoy!
Ky program largon BIOS Password te ndonje DELL machine.

shkarkoni ne:
Kodi:
filefactory.com/file/815a7e/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dell BIOS Password Killer 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::OS dhe Hardware:: :: Sistemet Operative-
Kėrce tek: