ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Flash Memory Toolkit 1.20 PRO

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Flash Memory Toolkit 1.20 PRO   Wed Sep 10, 2008 4:28 am

Flash Memory Toolkit 1.20 PRO
Eshte program i destinuar per te kontrolluar memorien si dhe usb.ne vazhdim ju paraqesim informata te rendesishme ne lidhje me Flash Memory Toolkit:

error scan:
eraser
memoria mund te fshihet komplet(duhet te keni kujdes)
file recover(ju kthen file te humbura a po te fshira aksidentalisht nga ju.)
backup/restore (ka funkisonin e rikthimit dhe te rimemorimit te gjerave tuaja per disa minuta.

ju mund te shkarkoni kete program ne kete link:

rapidshare.com Fl4sh.M3m0ry.T00lk1t.1.20_downturk.info.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Flash Memory Toolkit 1.20 PRO
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Programe-
Kėrce tek: