ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mbushės USB pėr tė gjitha llojet e celularėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Mbushės USB pėr tė gjitha llojet e celularėve   Sat Sep 27, 2008 10:20 pm

Mbushės USB pėr tė gjitha llojet e celularėve
Deri mė tani kemi parė disa mbushės shumė-funksional pėr celularė, mirėpo ky produkt i kompanisė Connectland po na duket disi mė praktik.

Pa marrė parasysh se ēfarė marke tė celularit preferoni, kjo pajisje shpesh do tė dėshmohet si shumė e dobishme.

Pajisja me emėrtimin e plotė Connectland USB Multi-Cellular Phone Charger ėshtė bukur i vogėl dhe nga njėra anė lidhet nė portin USB, derisa nė anėn tjetėr mund tė kyēni celularėt e kompanive Samsung, Motorola, Nokia, Sony Ericsson dhe disa tjera.

Ēmimi i tij ėshtė vetėm 18 dollarė

_________________
___________________________________________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
Mbushės USB pėr tė gjitha llojet e celularėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: