ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Apple iPod i dekoruar me ar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Apple iPod i dekoruar me ar   Tue Sep 30, 2008 5:54 pm

Apple iPod i dekoruar me ariPod-i i zakonshėm ju duket tepėr i lirė, e nė tė njėjtėn kohė iu shkon nė nerva qė hajnat e rrugės assesi tė mos ju zgjedhin ju pėr t’iu plaēkitur? Krejt kėto mund tė zgjidhen me blerjen e iPod-it tė dekoruar me ar 24 apo 18 karatėsh.
Pra, sa i pėrket funksioneve, bėhet fjalė pėr njė iPod Nano krejtėsisht normal, respektivisht Touch – dallimi ėshtė vetėm nė ēmim, sepse pėr njė Nano tė artė do tė duhet tė ndani 644, e pėr Touch 823 dollarė.

Ata mund tė blihen nė dyqanin online GoldStriker, i cili ka specializuar pėr ‘pėrpunimet’ e arta tė pajisjeve tė popullarizuara. Ajo qė ju rekomandojmė ėshtė qė pajisjen tuaj tė mos ia tregoni gjithkujt.

_________________
___________________________________________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
Apple iPod i dekoruar me ar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: