ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Free SMS Per Nder Te Fiter Bajramit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 39
Registration date : 24/05/2007

MesazhTitulli: Free SMS Per Nder Te Fiter Bajramit   Tue Sep 30, 2008 7:04 pm

Free SMS Per Nder Te Fiter Bajramit

1.Downlodo SMS Messenger Ketu

2.Provoni Useran e Meposhtem dhe Dergo SMS Falas

User: urime-fiter-bajramin.131@gmx.de
Pass:
JJQWYQPR

User: urime_fiter_bajramiii@gmx.de
Pass:
IORYJFJF

User:
urime.fiterrr.bajramin@gmx.de
Pass: OAYDXKND

Me Userat e meposhtem provoni te dergon edhe direkt sms Nga gmx.net sepse nga sms messengeri po vonohet dergimi i sms-ve

User: urime.fiter.bajramin@gmx.de

Pass: QSSAYDNB


User: urimefesta-fiterbajramit@gmx.de

Pass: BFKUJHOY

Ps. Userat Rifreskohen kohe pas kohe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zakutelli.hotgoo.net
 
Free SMS Per Nder Te Fiter Bajramit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: