ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 PC Tools Firewall Plus v4.0.0.45

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: PC Tools Firewall Plus v4.0.0.45   Wed Sep 10, 2008 4:40 am

PC Tools Firewall Plus v4.0.0.45eshte i plot fuiqishem per dritaret(windovs)qe mbron PC tuaj,nga nderhyrjet dhe kontrollimet e trafikut te valeve ne pc tuaj.Monitoron nderhyrjet e ndryshme ndalon trojanet,dyert e pasme dhe llojet e tjera te sulmeve qe rrezikojn pc tuaj per marrjen e informatave tuaja personale ne pc tuaj.

PC Tools Firewall Plus feature highlights:
# Protects your PC as you are working, surfing and playing.
# Intelligent automatic protection without all the questions.
# Easy to use. Designed for both, novice and expert users.
# Advanced rules to protect your PC against common attacks.
# Best of all it’s FREE. No catches, limitations or time-limits.

mund te shkarkoni nga linku me poshte:

http://www.downturk.info/2949-pc-tools-firewall-plus-free.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
PC Tools Firewall Plus v4.0.0.45
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Programe-
Kėrce tek: