ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 krijon virus per me fik comp.pas 30sec

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 39
Registration date : 24/05/2007

MesazhTitulli: krijon virus per me fik comp.pas 30sec   Sun May 27, 2007 1:52 am

me tast te djadhte te mausit klikoni ne >destop>new>text document>
pastaj hapeni ket file i cili eshte krijuar ne desktop dhe shkruani:
shutdown -s
pastaj shkoni >file>save as..> pastaj aty emri i failit eshte >New Text Document<
dhe ju ia shtoni mbrapashtesen .cmd psh:
New Text Document.cmd
shkoni save dhe ky file do te ruhet ne desktop apo ku ia keni caktuar lokacioni klikoni mbi ikon dhe do te del ne ekran nje dritare e vogel ku nga 30 sec bije deri ne 0 dhe kur te bie ne zero your pc is turn of.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zakutelli.hotgoo.net
 
krijon virus per me fik comp.pas 30sec
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Hacking & Cracking-
Kėrce tek: