ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregullorja e Pergjithshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Rregullorja e Pergjithshme   Wed Sep 10, 2008 4:44 am

Rregullorja e Pergjithshme


#1.1 - Gjuha kryesore ne forum eshte gjuha Shqipe, perdorimi I fjaleve te huaja lejohet vetem
ne raste kur nuk ka perkthim adekuat ne gjuhen shqipe, gjithashtu jane te lejuara edhe
dialektet e shqipes

#1.2 – Ndalohen rreptesisht postimet qe kane ne permbajte : sharje , fjale ofenduese,
pornografi,apo dallime krahinore ose racisem .

#1.3 – Chit chat nuk eshte I lejuar ne asnjerin forum apo nen forum.Per bisede jashte
teme dhe chit chat mund te perdorni Chat-in I cili do te jete I gatshem se shpejti.

#1.4 – Nese nuk mund te pranoni mendimin ndryshe te anetareve tjere nuk eshte e lejuar ti
impononi mendimet tuaja me force.

#1.5 –Ne Forumin ton eshte i ndaluar ēdo lloj reklamimi i paautorizuar,nje gjest i tille do te rezultoje me
fshirje apo editim te postimit .

#1.6 – Sygjerohet qe para cdo hapje te temave te reja te kerkohet se pari se nese eksiston ajo
teme , temat me permbatje te njejte do te fshihen apo bashkohen .

#1.7 –Eshte e ndaluar te krijohen dy e me shume usera (llogari) per nje anetar.

#1.8 –Eshte e ndaluar te nderrohet identifikimi i anetarit , prandaj keni kujdes gjate regjistrimit.Rregullorja per firme dhe avatar


#2.1 –Tek firma eshte e ndaluar te vendosen imazhe te medha, madhesia maksimale mund te
jete : 400 x 150 pixela , kjo vlen edhe per imazhin e vendosur tek profili.

#2.2 –Ju mund te vendosni deri ne 2 imazhe tek firma.

#2.4 –Ne firme mund te vendosni tekst deri ne 1000 shkronja.

2.5 – Gjithashtu nuk lejohet reklamimi ne firme ose ne avatar, apo vendosja e linqeve pa
autorizimin e ndonjerit nga Administratorėt

#2.6 – Foto per avatar mund te te jete maksimum 19.5 kb dhe me madhesi maksimale te
imazhit ėshtė 80 me 80 piksela.
[/size]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
Rregullorja e Pergjithshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rregullat dhe Welcome Box :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: