ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Free SmS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Free SmS   Wed Sep 10, 2008 4:53 am

Dergoni Free SmS 120 Shkronja....

Cito :
http://www.time4sms.com/walkinuser.php

Shkruaj Numrin Tuaj tek >>> SMS:a utan att vara medlem
Kliko Skicka SmS > Dhe te vjen ni Codi ne Telefon...
Pastaj Shkruje Codin Tek Din SMS kod
Pasi e shkrun sms'n permbi ku shkrun Skriv in mobilnummer e shkrun numrin e Shokut edhe kliko Skicka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
Free SmS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Phreaking & Mobil/Free SMS-
Kėrce tek: