ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta lidhim pc me internet nga telefoni i shpis

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Si ta lidhim pc me internet nga telefoni i shpis   Wed Sep 10, 2008 5:04 am

ky tutorial eshte per te lidhur internetin ne pc tuaj me ane te telefonit te shtepis

Se Pari shkojme tek Start , Control Panel , intenet Opsion
ketu klikojme dy her dhe na shfaqet nje tabele
tek tabela shkojme tek connections e me pas Add
pasi te klikoni tek add do na shfaqet nje tabele ku do zgjdhni piken e pare dhe next
tek phone number duhet te shkruani numrin 7171111
klikoni next dhe ne tabelen tjeter vendosni emrin(nje emer cfardo) dhe klikoni finish
pasi klikojme finish na del nje tabel tjeter dhe ne fun te saj kemi tre katrore per te shkruar
tek i pari User Name shkruajme emrin ne kllapa (albtelecom)
tek i dyti Password shkruajme emrin ne kllapa (albtelecom)
te tretin e leme bosh
tesh klikojme Ok dhe tani PC juaj mund te lidhet me internet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
Si ta lidhim pc me internet nga telefoni i shpis
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Tutoriale & eBooks-
Kėrce tek: