ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 McFunSoft Video Convert Master 8.0.10.26

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3sarti
Pregaditet per V.I.P
Pregaditet per V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 103
Ndodhet nė : ***Podujeva Town***
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: McFunSoft Video Convert Master 8.0.10.26   Wed Sep 10, 2008 5:59 am

McFunSoft Video Convert Master mund te djeg(Burn-lind,inxhizon)konverton, prej(split-prerje e kenges,shkurtim)dhe bashkoj kete formate: AVI, MPEG, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, VCD, DVD, SVCD, RMVB, RM, WMV dhe formate tjera te njohura qe prezentohen ne internet.Me kete program ju mund te inxhizoni(burn) DVD/VCD/ SVCD.Eshte shume lehte te perdoret,i ka vetem 4 menyra per te inxhizuar (burn)
mund ta shkarkoni nga :

rapidshare.com Video_Convert_Master_8.0.10.26_ferrocan.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
McFunSoft Video Convert Master 8.0.10.26
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Hacking Box:: :: Programe-
Kėrce tek: