ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SATA HDD Multi Function Dock

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: SATA HDD Multi Function Dock   Wed Sep 10, 2008 2:03 pm

SATA HDD Multi Function DockMe siguri shumica kanė nashtė PC ndonjė hard disk SATA qė shėrben pėr backup tė dokumenteve, sė paku 2 Flash USB dhe kartela tė memorisė me standarde tė ndryshme... Kjo do tė nėnkuptojė se ju duhet tė pėrdorni shumė edhe USB Hub, lexues tė kartelave dhe lidhje pėr SATA ekstern... Ekziston njė zgjidhje pėr tė gjitha kėto. Ekziston SATA HDD Multi Function Dock with One Touch Backup. Ai me kompjuterin lidhet nėpėrmjet USB kabllos dhe ofron lidhje me hard disqe 2.5 dhe 3.5 inch, dy USB porte pėr Flash dhe lexues tė kartelave.

burimi lajmit
prsheva.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
SATA HDD Multi Function Dock
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: