ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje trik per me blloku MSN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 39
Registration date : 24/05/2007

MesazhTitulli: Nje trik per me blloku MSN   Sun May 27, 2007 2:01 am

Ketu e keni nje kod ,te cilin mundeni me bo COPY edhe me ja postu atij me te cilin je duke bisedu ne msn , edhe ai duhet qe kete kod me marr dhe me vendos tek personal message , atehere atij do ti mbyllet MSN ,gjithashtu do ti zhduket Msn nga monitori ,mos e provoni ne MSN tuaj , une e provova me menxi e hapa msn.

n—a_Į—ay±m—aĮĒįē±Ēįß±Ēį§ĮaĒįĒ±OĒį—±Ēį§±Ēįr×ĮĒ į+NĒ įLįĒį

Ja nje foto ku ta vendosni ate kodin.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zakutelli.hotgoo.net
besmir hasani
Antar i Rregulltė
Antar i Rregulltė
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 28
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje trik per me blloku MSN   Sat Sep 13, 2008 8:39 pm

haha thnxx njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bessyy.piczo.com
lirimbrecalia
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 110
Age : 27
Ndodhet nė : BrEcALiA CiTyy!!
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje trik per me blloku MSN   Mon Nov 24, 2008 9:40 pm

wolla e kom prove edhe e mshkoj add be o admin a mundesh me ma ndreq Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Lirimii.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje trik per me blloku MSN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje trik per me blloku MSN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Chat Programe:: :: MSN Programe-
Kėrce tek: