ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 msn 9.0 beta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besmir hasani
Antar i Rregulltė
Antar i Rregulltė
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 28
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: msn 9.0 beta   Wed Sep 10, 2008 5:02 pm

eshte messengeri me i ri ne versionin beta 9.0 punon shpejt dhe ia vlen ta provoni.


klikoni ne linkun me posht per ta downladuarKodi:
http://rapidshare.com/files/144104506/WLM_9.0_Beta_9down.com.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bessyy.piczo.com
 
msn 9.0 beta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Chat Programe:: :: MSN Programe-
Kėrce tek: