ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 per me qit muziken ne under nick

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besmir hasani
Antar i Rregulltė
Antar i Rregulltė
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 28
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: per me qit muziken ne under nick   Wed Sep 10, 2008 5:07 pm

ky program ta qet muziken te cilen je duke e ndegjuar ne undernick
eshte i leht dhe praktik ia vlen ta provoniklikoni posht per ta downladuar


Kodi:
http://rapidshare.com/files/144098128/My_IM_plugin_for_msn_now_playing.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bessyy.piczo.com
 
per me qit muziken ne under nick
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::Chat Programe:: :: MSN Programe-
Kėrce tek: