ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkallojne Vipistat…t’fomshmit pra, zhvishen neper gazeta!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besmir hasani
Antar i Rregulltė
Antar i Rregulltė
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 27
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Shkallojne Vipistat…t’fomshmit pra, zhvishen neper gazeta!   Wed Sep 10, 2008 5:25 pm

I keni pare gazetat e revistat se fundmi? Seriozisht! Nuk i keni pare? Perhere e me shpesh vipistat shqiptare nuk po ngurrojne te tregojne lekure, por ky veprim po behet aq bajat sa dhe i …v(p)eshtire? Bleona kendon me rroba banjo ne koncert,Greta Kocin e fotografojne paparacet LOL padashje* ne plazh me rroba banjo,Mihrijen e fotografojne me dashje,Gjyste Vulaj del ne faqe te pare me te brendshmet qe i kane dale rastesisht, Ciljeta,Soni,Elvana …serisht Greta tregojne shalet ne faqe te pare,Rozana Radi si heq rrobat e banjos as ne klip,Mariza Ikonomi publikon videon e re dhe tregon kembet…CKA PO NDODH! Eshte kjo moda e fundit ne Shqipe? Nqs po…mezi po pres per sezonin e ardhshem,”Cullak 2009! ps.Ato fotot e Ilir Metes me Speedo...te papame
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bessyy.piczo.com
 
Shkallojne Vipistat…t’fomshmit pra, zhvishen neper gazeta!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: