ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Laptop me jastėk

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Laptop me jastėk   Wed Sep 10, 2008 7:28 pm

Laptop me jastėk

Keni nevojė pėr jastėk? Futni laptopin tuaj nė ēantėn e laptopit Napbook dhe nė mėnyrė krejt legjitime mund ta merrni jastėkun tuaj nė zyre. Varėsisht nga nevojat ju do tė keni me vete diēka ‘me modė’, pushimin pėr kokė, njė karrige mė tė rehatshme dhe ēantė laptopi.Nėse jeni larg krevatit, si zėvendėsim pėr jastėkun ndoshta do tė kishit pėrdorur duart, ēantėn e dikujt, librat apo diē tjetėr. Mirėpo a keni menduar ndonjėherė tė flini nė laptop? Ndoshta jo nė laptop, por nė ēantėn e laptopit tė dizajnerit islandez Hafsteinn Juliusson do tė flini si fėmijė.

Ēanta e laptopit Napbook ėshtė pėrgatitur shumė mirė pėr tė qenė sa mė e butė, sikur jastėku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
Laptop me jastėk
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kėndi i Diskutimeve :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: