ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Te Gjitha Kėrkesat Pėr Drivera Kėtu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muli_usa
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 29
Ndodhet nė : n'Komun
Registration date : 06/09/2008

MesazhTitulli: Te Gjitha Kėrkesat Pėr Drivera Kėtu   Thu Sep 11, 2008 2:03 am

Te Gjitha Kėrkesat Pėr Driverave Kėtu

Pershendetje

Antarė tė nderuar Kerkesat per Drivera pėr LAN; Multimedia; Graphic; Kamer etj etj Kerkoni Kėtu
pėr atė vendosa qė tė hap kėtė tem dhe
kėtu tė kėrkohėn tė gjitha llojet e driverave.


Nėse Ju Nevoitet Ndonjė Driver I Kompjuterit Tuaj
Ju Lutem Tė Jeni Mė i Kjart Rreth Ati Driver-i

Shembull: Nėse Kėrkoni Ndonje Driver Sė Paku Tė Jen Tė Shkruara Kėto


1.Emrin Driverit


2.Modelin e Driverit3.Ndonje Pamje Apo (foto) Mundėsisht Rreth Tij4.Pėr C'far Sistemi Operativ Tė Nevoitet?


Windows 2000/XP/Vista?


Ose Emrin e Pllakės "Motherboard"

Shembull
, AMD Pllakės, Intel Pllakės, Asus Pllakės, MSI Pllakės, dhe XFX Pllakėve

Ju Flameminderit Pėr Mirkuptimin Tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.faqjae-zez.tk
 
Te Gjitha Kėrkesat Pėr Drivera Kėtu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ::OS dhe Hardware:: :: Hardware, Kompjuteri-
Kėrce tek: